|
Моделі |
J3000L-24 |
|
Номінальна вхідна напруга |
220/230 В змінного струму |
|
Діапазон вхідної напруги |
(170~280VAC)±2% (90-280VAC)±2% |
|
Частота |
50 Гц/ 60 Гц (автоматичне визначення) |
|
Ефективність |
>95% |
|
Інверторний режим |
|
|
Номінальна вихідна потужність (Вт) |
3000 |
|
Номінальна вихідна напруга (VAC) |
230 В змінного струму |
|
Ефективність |
>95% |
|
Номінальна вхідна напруга акумулятора |
24 В (мінімальна початкова напруга 22 В) |
|
Заряджання змінним струмом |
|
|
Тип батареї |
Свинцево-кислотний або літієвий акумулятор |
|
Максимальний струм заряду |
80А |
|
Діапазон напруги заряду |
20В~33В постійного струму |
|
PV зарядка |
|
|
Максимальна напруга холостого ходу PV |
100 В постійного струму |
|
Діапазон напруг MPPT |
30-85 В постійного струму |
|
Діапазон напруги акумулятора |
20-33В постійного струму |
|
Номінальна максимальна вхідна потужність PV |
1600 Вт |
|
Діапазон зарядного струму PV |
0-60А |
|
Сертифіковані специфікації |
|
|
Діапазон робочих температур |
від -15°C до 55°C |
|
Діапазон температур зберігання |
-25°C ~ 60°C |
|
Діапазон вологості |
Від 5% до 95% (конформний захист покриття) |
|
Інтерфейс зв'язку |
USB |
|
Розмір (Д*Ш*Г) |
385*312*103 мм |
|
Вага нетто |
6,9 кг |
Гібридний сонячний інвертор Jsdsolar 3000Вт 24В призначений для забезпечення безперебійного та автономного енергопостачання приватних будинків та виробничих об'єктів – однофазною напругою 230V (правильна синусоїда). Інвертор має можливість використовувати як звичайний інвертор/джерело безперебійного живлення для безперебійного електроживлення (при підключених акумуляторних батареях), так і гібридного сонячного інвертора (при підключених сонячних батареях) для автономного енергопостачання від сонячної енергії.
Цей сонячний інвертор Jsdsolar 3000Вт 24В відрізняється високою якістю.
Сонячні інвертори Jsdsolar - лідери на європейському ринку у сфері сонячної енергетики та безперебійного живлення.Їхнє обладнання пропонує найкращу якість серед конкурентів, при цьому ціна завжди приємна.
Пристрій Jsdsolar 3000W 24V оснащений потужним інтелектуальним 3-ступеневим зарядним мережевим пристроєм, який забезпечує правильний і швидкий заряд акумуляторних батарей.Крім зручного настінного кріплення та зовнішнього вигляду з LCD дисплеєм, пристрій має широкий діапазон вхідної напруги, безлічі програмованих налаштувань, а також дуже корисну опцію – можливість дистанційного моніторингу роботи інвертора. Інвертор стане відмінним захисником вашого будинку від раптових відключень електричної мережі, а також забезпечить ваш будинок безкоштовною та відновлюваною енергією від Сонця.
Використовується для живлення електричних пристроїв, що потребують напруги 230В від акумуляторів з постійною напругою 24В.
Сфери застосування інвертора Jsdsolar 3000Вт 24В:
Основні переваги інвертора Jsdsolar 3000Вт 24В:
- Номінальна потужність: 3000W, достатня для домашніх та невеликих комерційних сонячних систем.
- Висока ефективність: КПД 95%
- Різні типи акумуляторних батарей 24 В: можливість підключення і роботи з акумуляторними батареями різних типів для накопичення і використання енергії, включаючи літієві, свинцево-кислотні, гелеві, AGM та інші.
- Чиста синусоїдальна хвиля: забезпечує стабільну роботу вашої енергосистеми та захищає електроприлади.
- Швидке перемикання: 10мс (для ПК) і 20мс (для побутових приладів), гарантує безперебійне живлення.
- Гнучкість комунікації: USB (стандарт) та ЖК-пульт/Wi-Fi (опціонально), для зручного управління та моніторингу.
Характеристики:
ІНВЕРТОРНИЙ ВИХІД
ВХІД ЗМІННОГО СТРУМУ
АКУМУЛЯТОР
СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ І ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDSolar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Висота | 98 мм |
| Вага | 5 кг |